Бій за бункер: у Верхній Грабівниці реконструктори влаштували перестрілку

грудня 31 / 2020

Бій за бункер: у Верхній Грабівниці реконструктори влаштували перестрілку. Угорці, німці та радянські партизани зійшлись у бою за командний бункер Лінії Арпада. Це чи не перша подібна масштабна реконструкція біля об’єкту. Однак, як запевняють організатори, точно не остання.Нагадаємо, творча група телеканалу "Перший кабельний" презентувала промоційний ролик бункеру Лінії Арпада. Це популярний мілітарний об‘єкт Закарпаття, який вражає не тільки своїми параметрами, але й історією. Щороку його відвідує тисячі туристів, які цікавляться періодом Другої Світової війни.

І хоч активних бойових дій тут не відбувалось, все ж автори зробили художнє припущення та відтворили умовне зіткнення угорського гарнізону бункеру з солдатами-червоноармійцями. Активна фаза зйомок тривала два дні. За цей час використали сотню холостих патронів.

Кілограми піротехнічних речовин. Десятки кілограмів попелу, землі та щебеню, які летіли на героїв, вверх, в камери - все аби бойові сцени виглядали максимально реалістично. Сміливу ідею підтримали орендарі бункеру, а з реквізитом та участю допомогли краєзнавчий музей Іршави та реконструктори з Угорщини.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар