Поліція слідкує за дотриманням виборчого законодавства на Закарпатті

жовтня 21 / 2020
Поліцейські з моменту початку передвиборчої кампанії ведуть ретельний нагляд за дотриманням вимог чинного законодавства, які стосуються виборчого процесу

За кілька днів в Україні відбудуться вибори до місцевих рад. Закарпатська поліція продовжує наглядати за дотриманням виборчого законодавства усіма сторонами процесу. Так, станом на сьогодні, 21 жовтня, поліція здійснює розслідування у 16 кримінальних провадженнях. Серед них – злочини, які прямо чи опосередковано стосуються виборчого процесу.

В одному кримінальному провадженні слідчі вже завершили досудове розслідування, сформували обвинувальний акт та скерували для судового розгляду.

Крім того, поліцейські склали 38 адмінпротоколів за порушення виборчого законодавства.

Що стосується підготовки до виборів, то на більшості територіальних виборчих дільницях, виборчу документацію уже взято під цілодобову охорону. Поліція залишається поза політикою та працює виключно для забезпечення законності, чесності та прозорості виборчого процесу.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


© Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/policziya-slidkuje-za-dotrimannyam-viborchogo-zakonodavstva-na-zakarpatti/
Категорія : Різне


Залишити Коментар