За неправильний вигул домашніх тварин на мукачівців чекає штраф

травня 27 / 2020
За неправильний вигул домашніх тварин на мукачівців чекає штраф
Муніципальна інспекція міста нагадала мукачівцям про правила вигулу собак та повідомила, що на порушників чекає фінансове покарання.

Дуже часто власники чотирилапих друзів нехтують правилами вигулу своїх улюбленців через що потрапляють у неприємні ситуації, які інколи закінчуються трагічно. Мукачівська муніципальна інспекція назвала перелік правил, яких мають дотримуватися всі власники собак.

Перше, за законом діти до 14 років не мають права вигулювати тварину самостійно. Проте не рекомендовано довіряти вигул собак великих порід підліткам, адже через непередбачуваність поведінки тварини ця прогулянка може бути небезпечною, як для оточуючих так і для маленьких власників. Навіть якщо ви повністю довіряєте своєму собаці, який зазвичай для багатьох є членом родини, варто пам’ятати: дитина не втримає собаку. Раптом остання побачить кішку і зірветься з повідця.

Друге, вигул собак без повідка – грубе порушення. Категорично заборонено з’являтися без нього із собакою у людних місцях. Це можливо лише у спеціально відведених місцях та добре загороджених територіях.

Третє, важливо пам’ятати, що намордних для крупних порід собак є просто необхідним. Нехтування цим правилом може закінчитись трагічно, адже собаку без намордника важко контролювати навіть господарю.

Через байдужість та безвідповідальність деяких власників страждають звичайні перехожі, зазвичай ціллю агресивних собак є саме діти.

Про свій випадок розповіла користувачка фейсбук Тетьяна Мішкуленець. Дівчина позбулася легким переляком. Проте не поодинокі випадки коли собаки наносять досить серйозні травми дорослим людям і навіть дітям.
За неправильний вигул домашніх тварин на мукачівців чекає штраф

В разі виявлення випадків нехтування правил вигулу тварин – порушників притягуватимуть до адміністративної відповідальності за ст. 154 Кодексу України про адміністративні покарання, яка передбачає штраф від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, крім того можлива конфіскація тварини. Пам’ятайте про взаємоповагу
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...