Стихійні сміттєзвалища на Перечинщині відлякують туристів (фото)

лютого 28 / 2020
Стихійні сміттєзвалища на Перечинщині відлякують туристів  (фото)
Мова іде про сміття вздовж берегів річок, в зонах відпочинку та обабіч доріг.
Сумну картину вдалося побачити і нині, 15 лютого. Саме в цей день, за народним повір’ям, відбувається зустріч зими із весною, а за релігійним віруванням, цього дня християнин зустрічається із Богом.

На одній із бічних вулиць у Тур’я-Реметі, яка є відома і грибникам, і туристам до урочища «Гаєнка» і по сьогодні можна зустріти мішки зі сміттям. Пройшов майже рік, а вони там і досі (на фото). А от на іншому знімку – чи не цвинтар із пляшками від спиртних напоїв.

А тим часом у центрі села, поряд з історичним столітнім мостом над річкою Тур’я, уже встановлено і сучасний інформаційно-туристичний борд із основними родзинками населеного пункту. А у найближчих планах – і відкриття веломаршруту у напрямку старої вузькоколійки, де на сьогодні – не найкращі пейзажі.

До слова, річка Тур’я – не у найкращому стані. Її береги, вздовж якої і пролягатиме той історичний веломаршрут, відіграє останнім часом роль контейнера для сміття. Більше того, за словами деяких мешканців, не рідко із водойми виловлювали і трупи тварин.

У Мережі Фейсбук теж дискутують, але нічого більше не роблять.
Стихійні сміттєзвалища на Перечинщині відлякують туристів  (фото)
Стихійні сміттєзвалища на Перечинщині відлякують туристів  (фото)
Категорія : Різне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...