Ужгородська міськрада не прийшла на суд за своїм же позовом по "Короні"

лютого 20 / 2020
Ужгородська міськрада не прийшла на суд за своїм же позовом по "Короні"
Представники Ужгородської міської ради не з'явилися на суд за позовом до ТОВ "Бізнес Центр Корона"
Ужгородська міськрада не прийшла на суд за своїм же позовом по "Короні"
Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив журналіст Станіслав Данко.

"18 лютого, о 12 год., у Господарському суді Закарпатської області мало відбутися перше засідання за позовом Департаменту міського господарства Ужгородської міськради до ТОВ "Бізнес Центр Корона" щодо тлумачення умов договору купівлі-продажу відомого історичного комплексу.
Однак, як видно зі світлини, зробленої нашими журналістами в залі суду, на засідання жодна зі сторін НЕ з'явилася", - інформує С.Данко. І нагадує, що "позов був поданий після публікації ... матеріалу "Коронна" схема: як ужгородці залишились без реставрованої "Корони" та реконструйованої Театральної", підготованого журналістами проекту ПравдаЄ.

В такий спосіб "в Ужгородській міськраді показали свою позицію щодо "недопущення порушення інтересів громади міста", наголошує С.Данко.

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, під тиском журналістів міський голова Ужгорода "Андріїв заявив, що у суді вимагатиме від нинішнього власника "Корони" Івана Волошина 8 млн грн на реконструкцію площі Театральної", як це передбачено договором купівлі-продажу.

При цьому, як стало зрозуміло пізніше, влада Ужгорода, попри заяви Андріїва, не позивається до власника "Корони" щодо компенсації на реконструкцію Театральної. А тільки подала позовну заяву до суду виключно щодо тлумачення пунктів договору щодо обсягу коштів.
Категорія : РізнеLoading...
загрузка...