Магнітні бурі в лютому стануть справжнім випробуванням для українців

січня 26 / 2020
Магнітні бурі в лютому стануть справжнім випробуванням для українців
Як попереджають фахівці, магнітні бурі в лютому триватимуть кілька днів, завдаючи дискомфорт метеозалежним українцям.
Як відомо, магнітної (геомагнітної) бурею дослідники називають порушення геомагнітного поля Землі, яке може виникати при вступі до межі планети обуреного сонячного вітру. Подібний процес може тривати всього пару годин, а може затягнутися на кілька днів.
У цей період метеозалежні українці відчувають проблеми зі здоров’ям: від головних болів, стрибків тиску до депресивних настроїв і дратівливості.
У Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН попередили, що найближчий удар з космосу запланований на початок наступного місяця.
Уже 1 лютого на Землю обрушиться магнітна буря, коливання якої будуть незначними. З 2 по 4 лютого буде відносно сильна буря, а 5 лютого вона піде на спад.
Фахівці нагадують, що в ці злощасні дні можуть виникати напади головного болю, тривожність, скачки артеріального тиску, загострення хронічних хвороб, а також безсоння, депресивні настрої, безпричинна втома.
Тому медики не рекомендують українцям в момент розгулу магнітних бур вживати алкогольні напої, жирну їжу і каву. Також вони радять дотримуватися питного режиму і здорового харчування. Непогано було б виспатися, присвятити цілий день улюбленому заняттю і не піддавати себе стресам.
Джерело
Категорія : Різне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...