На Міжгірщині активісти третій рік судяться за землю з місцевим підприємцем

січня 25 / 2020
На Міжгірщині активісти третій рік судяться за землю з місцевим підприємцем
На Міжгірщині у селі Сойми громадські активісти вже третій рік поспіль судяться з місцевим підприємцем. Справа ось в чому: чоловікові вдалося приватизувати водоохоронну земельну ділянку, і він має на меті там реконструювати дамбу. На перший погляд, нічого поганого в цьому нема: відремонтувати протипаводкову споруду. Однак ситуація заплутана і є чимало підводних каменів.

У соймівців вже руки опускаються, кілька судових засідань, 3 роки боротьби – і поки що безрезультатно.

З підприємцем журналістам поговорити не вдалося, однак за словами селян він відмовляється брати на себе відповідальність у разі виправданих очікувань соймівців – прориву дамби, та безпеку односельчанам не гарантує, однак експертизу проводити також не погоджується. Селяни кажуть, що ніхто не має на нього впливу: крім скандальної купівлі території він ще й незаконно використовує землі сільської ради – закладає металобрухтом. Також нещодавно чоловік подав до суду на односельчан за перешкоджання в діяльності і на відшкодування моральної шкоди у розмірі 150 тис. гривень, хоча такого, за словами соймівців, не було. Селяни ж кажуть, що чули неодноразово погрози в свій бік.

Наразі соймівці очікують правосуддя і наполягають напроведенні експертизи – щоб підтвердити чи спростувати загрозу будівництва дамби на цій території. Адже головне для них – безпечне життя у рідному селі, надійне житло та спокій на душі, а не постійний страх і передчуття лиха.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...