Вільшанській ОПЛ із квітня урізають фінансування у 5 разів (відео)

січня 22 / 2020
Вільшанській ОПЛ із квітня урізають фінансування у 5 разів (відео)
Колишній лікар Вільшанської психіатричної лікарні Віталій Баранов (доктор “Шумахер”) повідомив у мережі, що психлікарню де-факто закривають :

“Ніколи такого не було, і от знову! Грантоїдні уповноважені відшуміли, на арену вийшли молоді команди реформаторів. Медицину треба реформувати, а грошей нема. Треба різати, скорочувати. Як скорочувати, кого?

Головні лікарі по області — люди впливові. Через них рішають лікування родичів депутати й губернатори. Ну як їх кивати? Інша справа — ті лікарні, за якими ніхто не стоїть. Саме «слабе звено». Ну ви зрозуміли. І ще й гарний дараб землі у горах.

Вільшанській ОПЛ із квітня урізають фінансування у 5 разів. Це де-факто означає закриття лікарні, персонал і 200 хворих на мороз. Що найцікавіше — із нинішнього керівництва управління охорони здоров’я ніхто ні разу не був у лікарні. Вони як фрілансери, працюють віддалено. Мають бумажку, рахують цифри. Не уявляють собі, що то за лікарня і не відають, що творять.

Дурдом. І це я не про психлікарню.

Прошу репост, у таких справах рятує тільки резонанс. Чим більше людей нас підтримає, тим більше шансів зберегти лікарню. Дякую!”

Перший кабельний знімав сюжет про Вільшанську психіатричну лікарню. Як живуть пацієнти лікарні – дивіться тут.
Категорія : Різне


Залишити Коментар