На свята пенсіонери залишились без пенсій: Укрпошта не видала гроші

січня 14 / 2020
На свята пенсіонери залишились без пенсій: Укрпошта не видала гроші
Схоже на те, що деякі працівники на Закарпатті своїми діяннями можуть цілком увійти в книгу рекордів Гіннеса. Чому саме? Це вже нехай судить читач про випадок, що мав місце на Ужгородщині.

Ще 3 січня Пенсійний фонд в Закарпатській області направив пенсії тим, хто знаходиться на заслуженому відпочинку. За логікою речей вже 4 січня закарпатська Укрпошта повинна була їх доставити пенсіонерам. Скажімо, в с. Кам’яниця Ужгородського району. Однак ні 4, ні 10, ні навіть 13 січня гроші до пенсіонерів так і не потрапили.

Про настрій на свята можна лише уявити. В селі на пошті повідомили, що відомість прийшла, а грошей немає. Дива Укрпошти та й годі. Варто сказати, що за 10 днів можна було вже пішки 10 разів доставити пенсію в село. Як стало відомо, відомість на гроші прийшла, а самі кошти чомусь відсутні. Тут виникає обгрукнтована підозра: а чи окремі чиновники не прокручують таким чином за ці дні гроші, щоби мати навар? Бо як інакше пояснити такі головоломки від працівників закарпатської Укрпошти. Чи, може, таким чином вони планують справді потрапити в книгу рекордів Гіннеса?

Василь Мегела
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар