Перші симптоми раку молочної залози

грудня 21 / 2019
Перші симптоми раку молочної залози
Рекомендується щомісячно самостійно перевіряти груди на наявність будь-яких змін. Справа в тому, що близько 40% жінок з раком молочної залози самі виявили у себе пухлину.

І справа не тільки в наявності новоутворень. Увагу потрібно звертати також і на зміну шкіри сосків, на виділення із сосків, особливо якщо це спостерігається тільки на одній стороні. Інші симптоми включають зміну форми грудей, які не пов’язані з менструальним циклом, вагітністю або годуванням грудьми; втягнутий або сплющений сосок; вм’ятина в грудях, яка не зникає після зняття бюстгальтера; постійні болі з одного боку; шкіра, яка швидко змінює колір; грудку в ділянці пахви.Шість жінок, у яких був рак молочної залози, розповідають про симптоми, які привели їх до кабінету лікаря.

Новоутворення в ділянці пахви
«Під час самостійної перевірки грудей я відчула у себе під пахвою новоутворення, яке було схоже на горошину. Це не мало нічого спільного зі змінами грудей під час менструації.
Я намагалася зберігати спокій, хоча розуміла в чому справа. Тому я звернулася до лікаря. Після візуалізації і біопсії мені був діагностований рак молочної залози у віці 24 роки.»

Висока температура і труднощі з грудним вигодовуванням
«Мені двічі помилково діагностували мастит, тому що у мене була висока температура і проблеми з грудним вигодовуванням. Це виявився рак. Пухлини блокували молочні протоки. Мені поставили діагноз, рак молочної залози 3 стадії у віці 32 років через п’ять тижнів після того, як у мене з’явилася моя перша дитина».

Шкіра грудей стала трохи рожевою
«Одного разу в душі я помітила бліду рожеву пляму на грудях трохи нижче ділянки сосків, яка більше нагадувала легкий сонячний опік, ніж висип. Я знала, що щось не так. Я звернулася до лікаря. Він сказав, що немає нічого страшно, тому що це було ледь помітно. Він порекомендував більш ретельно підбирати бюстгальтер. І я вирушила в магазини за новими бюстгальтерами.

З плином часу ця рожева ділянка стала боліти під час дотиків до неї. Мій лікар знову сказав, що немає причин для занепокоєння. Зрештою біль поширився за груди в спину. Мій лікар сказав, що рак молочної залози не болить, тому не потрібно турбуватися.Пройшли тижні. У мене почала боліти нижня частина спини. Зрештою, я пішла до лікаря-мамолога, він сказав, що у мене мастит і призначив мені антибіотики. Після цього мені призначили мамографію і біопсію. Мені був діагностований запальний рак молочної залози IV стадії в грудях, кістках і печінці.

Жінки найкраще знають своє тіло. Якщо ви бачите чи відчуваєте що щось не так, ви повинні наполягати на належній діагностиці. Я знала, що щось не так, і я знала, що це щось погіршується, але лікарі весь час говорили мені не турбуватися, тому я проігнорувала сигнали своєї інтуїції. 11 місяців пройшли даремно, що дозволило раку поширитися на кістки і печінку. Сьогодні мій рак невиліковний».

Новоутворення в грудях
«Одного разу я відчула грудку в лівій ділянці молочної залози біля соска. З цього моменту, як я відчула грудку, я знала, що у мене рак молочної залози. В той день я поїхала на зустріч з моїм гінекологом, який призначив мамографію. Після цього мені провели біопсію. Результати всіх тестів були в нормі. Але полегшення я не відчула.

Пізніше я помітила, що грудка виросла. Я наполягла, щоб мій гінеколог допоміг мені знайти хірурга, щоб видалити новоутворення. Мені зробили операцію. І повідомили, що це тричі негативний рак молочної залози на другій стадії».

Я відчула щось тверде в грудях
«Одного разу ввечері, після душу, я зробила самоперевірку грудей. Я відчула якийсь чужорідний твердий шматок в грудях. Шість місяців тому мені зробили мамографію, яка не виявила патології. Я почувала себе здоровою, їздила на велосипеді і не здогадувалася, що в організмі щось не так. Я відразу ж звернулася до лікаря і була спрямована на УЗД і біопсію. Мені поставили діагноз рак грудей 3 стадії у віці 46 років, і незабаром після цього була проведена мастектомія».

Сосок змінив положення
«Ще в жовтні 2015 році я відчула щось важке в правій ділянці молочної залози. Я зробила мамографію, яка не виявила патологій. До весни я точно знала, що щось не так. Мої груди дійсно стиснулися, а сосок перекинувся. Це була класична ознака раку молочної залози, хоча я цього ще не знала.

Мій лікар оглянув мене і сказав, що мені потрібно пройти діагностику. За результатами мені поставили діагноз рак 3 стадії».
Категорія : Різне


Залишити Коментар