"Aqua City" - на Закарпатті з'явиться ще один аквапарк (ФОТО)

грудня 09 / 2019
"Aqua City" - на Закарпатті з'явиться ще один аквапарк (ФОТО)
У Закарпатті донедавна діяв лише один аквапарк “Косино”. Відкрили його минулого літа на Берегівщині. Але вже за кілька днів їх кількість збільшиться. Орієнтовно 19-20 грудня відкриють “Aqua City” (Аквасіті – укр.) – аквапарк у Мукачеві.

Що відомо про аквапарк “Aqua City” у Мукачеві?
"Aqua City" - на Закарпатті з'явиться ще один аквапарк (ФОТО)

Нещодавно у соцмережі Фейсбук почали активно обговорювати рекламний білборд про відкриття “Aqua City”.

На даний час відомо, що під такою назвою у Мукачеві діятиме аквапарк. Знаходитиметься він по вулиці Підловачній (це біля торгового центру “Епіцентр”, що на трасі Київ – Чоп).

Один із користувачів навіть оприлюднив приблизний екстер’єр аквапарку.

Що включатиме у себе аквапарк у Мукачеві поки невідомо, але у соцмережі люди припускають, що тут будуть кілька басейнів. Не виключено, що влітку функціонуватимуть і басейни під відкритим небом.

Варто зазначити, що відкриття басейнів для міста Мукачева вельми актуальне, оскільки після закриття басейну СОК ДЮСШ у місті функціонував лише один басейн у закритому приміщенні – “Антарес”, а влітку під відкритим небом у Мукачеві приймав відвідувачів тільки басейн “Авангард”.

Орієнтовні ціни та графік роботи: аквапарк “Аквасіті” у Мукачеві

Достеменних цін як і графіку роботи поки немає. Але в Інтернеті можна знайти аналогічні аквапарки України і в них ціни коливаються від 100 і до 250 грн. за одну годину в басейні.

За інформацією інтернет-видання “PMG.ua”, зараз у Мукачеві триває будівництво ще одного великого аквапарку. Знаходитиметься він біля СОК ДЮСШ.

Щодо безспосередньо дитячо-юнацької спортивної школи, то на її території триває реконструкція термального басейну. Проектом передбачено розділення існуючої чаші басейну на дві менші розміром 15 на 14 метрів для термальної води та розміром 15 на 25 метрів – для прісної. Також на території передбачено будівництво адмінкорпусу, душові, роздягальні, санвузли та ін.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...