Айтішники з Закарпаття відзначилися на Кавказі (ФОТО)

грудня 08 / 2019
Айтішники з Закарпаття відзначилися на Кавказі (ФОТО)
З 29 листопада до 3 грудня в місті Тбілісі (Грузія) на базі Університету бізнесу та технологій відбулися міжнародні змагання з програмування «Відкритий кубок Південного Кавказу». На захід зібралися найсильніші студенти й студентські команди Грузії, Вірменії, Азербайджану та двох українських вишів ? Ужгородського національного університету та Харківського університету радіоелектроніки, інформує Медіацентр УжНУ.

«Шефом» високоповажного міжнародного турніру був знаний фахівець з олімпіадного програмування Теодор Заркуа.

Українські команди виступали у таких складах: UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко), UzhNU_Auturismo (Михайло Пригара, Артур Сидоран, Ігор Вовк), KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін) та KhNURE_RandomPeople (Михайло Плотніков, Дмитро Руденко, Антон Гаврашенко).

Змагання відбулися в два тури – індивідуальний та командний.

Індивідуальний етап зібрав 111 учасників (таблиця результатів).

Тож приємно відзначити, що переможцем індивідуального туру став український студент з Харкова Матвій Асландуков, а друге місце в абсолютному заліку виборов ужнівець Марк Міхно.

Переможцем індивідуального туру став студент з Харкова Матвій Асландуков. Серед 72 команд харків’яни – перші, ужгородці – четверті.

У другому (командному) етапі взяли участь 72 команди. Повна таблиця результатів – тут.

Відзначимо перемогу команди KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін), яка перед цим виборола Кубок України з програмування під егідою ICPC, та почесне четверте місце в абсолютному заліку команди UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко)

Команди-айтівців Ужгородського університету уже сьомий рік поспіль показують високі результати на змаганнях різного рівня зі спортивного програмування, тим самим створюючи позитивний імідж на міжнародній арені для рідного вишу, Закарпатського регіону та Української держави в цілому.
Айтішники з Закарпаття відзначилися на Кавказі (ФОТО)
Айтішники з Закарпаття відзначилися на Кавказі (ФОТО)
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...