Найпопулярніші ворожіння в День святої Катерини

грудня 07 / 2019
Як відомо, 7 грудня, православна церква відзначає День святої Катерини. А відтак, це означає, що самотні дівчата будуть збиратися ввечері та гадати на судженого, долю та пробувати передбачити своє майбутнє.

Ворожіння стосовно весілля

Дівчата по черзі кидають на підлогу перстень так, аби той покотився. Так, у кого з подруг він покотиться в бік порога і ближче за інших опиниться біля дверей, то вважалося, що вона раніше вийде заміж за інших.

Найпопулярніші ворожіння в День святої Катерини
Ворожіння стосовно майбутнього

Після ситної вечері красуні беруть шматочок хліба та ховають під власну подушку зі словами: “Суджений мій, приходь до мене вночі, я тебе нагодую”. Після чого лягала спати. Хто насниться – той і буде судженим.

Ворожіння стосовно судженого

Відтак, вночі дівчата пишуть чоловічі імена на 12 аркушах паперу, однак, один залишають порожнім. Опісля клали під подушку і засинали. А вже вранці витягали один і них. Яке ім’я отримали – так і зватимуть судженого. Якщо ж дівчина витягала порожній листок – то весілля найближчим часом чекати не варто.

Ворожіння за допомоги вишневої гілочки

Одне з найпопулярніших ворожінь на Катерину. Так дівчата зривають з вишні гілку та, думаючи про свою долю, ставили її в воду. Якщо вона зацвітала до Різдва, 7 січня, то в майбутньому році дівчина чекала сватів. А якщо квіти не з’являються, то весілля чекати ще нескоро.
Категорія : Різне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...