1 pік в’язнuці або штpаф 10 тuсяч євpо за вuкинyту тваpuнy

листопада 29 / 2019
1 pік в’язнuці або штpаф 10 тuсяч євpо за вuкинyту тваpuнy
Чому в Італії не викидають тварин на вулицю? Бо не хочуть платити штраф і сидіти в тюрмі!


Цивілізованість суспільства багато в чому визначає його ставлення до тих, хто не здатний про себе подбати. Це не тільки люди похилого віку, інваліди та діти. Це ще і брати наші менші. Тому дивуватися не доводиться законодавчої підтримки тварин в європейських державах.

Наприклад, в Італії. Звичайно, каральних методів недостатньо, тому починало італійське держава не з штрафів та інших покарань, а з масштабною просвітницькою роботи. Проnаганда відповідальності і доброго ставлення до менших братів проводиться на регулярній основі.

З тваринами потрібно звертатися етично – про це італійські школярі дізнаються ще за партою. Волонтерські проекти в Італії дуже престижні, брати участь в них можуть лише ті, хто дійсно заслуговує на це.

А ще в Італії можна брати тварин з притулку, а не купувати немислимі породи собачок за немислимо великі гроші. Просто так вам тварина не віддадуть! Потрібно буде довести, що ти здатний подбати про нього. Крім просвітницької роботи, влада вирішила законодавчо закріпити відповідальність господарів, беруть до себе будь-якого представника тваринного світу. Тому були посилені покарання за неналежний догляд.Не обов’язково жорстоkо поводитися з твариною, щоб отримати в Італії рік в’язниці, досить просто викинути вихованця на вулицю. Крім цього передбачений дуже значний штраф, більше 10 тис євро і умовний варіант терміну.

Жорстко регламентовані і такі порушення як – збите тварину, залишення його без допомоги. Причому зовсім неважливо, належав комусь цей звір або тільки що вийшов з лісу. Водії зобов’язуються викликати медичну допомогу або доставити тварину в клініку, якщо стався такий інцидент. Функціонує гаряча лінія, по якій можна залишити повідомлення про звірятку, що виявилося в складній ситуації. Причому ситуація може бути будь-який, допомога буде надана.

Всі ці заходи привели до того, що кількість бродячих тварин в країні різко скоротилося і тенденція зберігається вже не перший рік. Дуже багато залежить від нас, але і позиція держави часто стає визначальною.
Категорія : Різне


Залишити Коментар