Дівчина була в шоці: Вона сховалася під ліжком, щоб дізнатися, чи хлопець зраджує

листопада 24 / 2019
Дівчина була в шоці: Вона сховалася під ліжком, щоб дізнатися, чи хлопець зраджує
Після декількох років стабільних відносин пристрасть між ними трохи стихла. Дівчина почала питати себе: «Вірний він мені? Чи любить? Що він зробить, якщо я кину його? »

Щоб перевірити реакцію свого коханого, дівчина вирішила написати йому листа про те, що все скінчено, що їй набридло його байдужість, любов давно померла і т. Д. Йти від нього насправді вона, звичайно, не збиралася.

Все було готово. Лист лежав на видному місці. Залишилося лише дочекатися свого хлопця і забратися під ліжко, щоб не пропустити його реакцію.

Прийшовши додому і прочитавши лист, молодий чоловік почав весело посвистувати, набираючи чийсь номер на своєму телефоні. Дівчина не могла повірити своїм вухам. Що відбувається?

«Мила, привіт! Я їду! Уявляєш, вона здогадалася, нарешті, що я ізміняю! Пішла сама, слава Богу. Господи, ці відносини були серйозною помилкою. Звільнився від неї, слава Богу … Скоро тебе, нарешті, побачу! »- говорив хлопець по телефону.

Читайте також: Петрів піст-2019: коли починається, які традиції та заборони
Дівчина в повному шоці пролежала під ліжком кілька хвилин. Як вона могла так помилитися? Стільки років прожити з людиною, який ні краплі її НЕ цінував! Коли хлопець пішов, сльози раптом самі потекли з очей.

Вона вирішила зібратися, взяти себе в руки і не страждати ні секунди через цього ідіота. Як він міг? На столі дівчина виявила лист. «Прощальне, від нього», — подумала вона.

Лист був небагатослівний:

«Ти дурочка моя улюблена, сонечко, в наступний раз, коли будеш мене розігрувати, переконайся, що у тебе ступні з-під ліжка не стирчать. Пішов в магазин, скоро буду. Кохаю!»
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар