Гороскоп на 31 жовтня для всіх знаків Зодіаку

жовтня 31 / 2019
Сьогодні зірки гороскопу радять не довіряти неквапливому перебігу подій - повірте, ця неквапливість оманлива, і ситуація здатна круто змінитися в будь-який момент!
Гороскоп на 31 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Почуття можуть нахлинути несподівано, захопивши вас з головою і захоплюючи в самому непередбаченому напрямку.

Більше того, сьогоднішні зміни можуть виявитися доленосними, однак не намагайтеся заздалегідь прорахувати їх результат – це все одно не вийде. Іншими словами, якщо ви любите передбачуваність і не хочете ніяких змін, в цей день вам краще рідше виходити з дому. Ну а якщо вже вийшли, то довіртеся інтуїції і долі, пише 1001 гороскоп.

Овен

Сьогодні день у Овна в цілому обіцяє пройти спокійно і позитивно. Проте, протягом дня можливі несподівані повороти. Не виключено, що якась зустріч різко змінить всі ваші плани. Однак всі ці події будуть носити короткочасний характер. Швидше це буде схоже на бурхливий, але швидкоплинний, грибний дощ в погожий літній день, слідом за яким знову вигляне сонце.

Телець


Сьогодні в життя Тельця увірветься свіжий струмінь! Можливо, це буде якесь нове, незвичне відчуття. Або, можливо, випадковий погляд на знайомі речі змусить Тельця побачити в них несподіваний сенс. Дивіться, як би вам не втратити голову! Наслідки цих захоплень ще довго можуть розходитися по його долі, мов кола по воді.

Близнюки

Сьогодні зірки гороскопу будуть прихильні до Близнюків! День обіцяє складатися досить позитивно і без особливих потрясінь. Буде час і відпочити, і справами зайнятися. Протягом дня Близнюки цілком можуть очікувати приємні несподіванки. Ну а від неприємних поворотів Близнюків вбереже їх внутрішня обачність і загострена сьогодні інтуїція.

Рак

Сьогодні з самого ранку в душі у Рака почне потихеньку стискуватися якась невидима пружина. Ні навколишні, ні сам Рак можуть цього навіть не помічати, а коли помітять, буде вже пізно. Адже якщо ця пружина зірветься, мало не буде нікому! День же буде досить наповнений подіями, які можуть спровокувати у Рака спалах раптового гніву. З боку це буде схоже на те, як якщо б хтось вирішив пограти з сірниками поруч з бочкою бензину.

Лев

Сьогодні день у Левів обіцяє складатися досить вдало. З самого ранку зірки гороскопу будуть налаштовувати вас на позитивний лад, наповнюючи спокійною, упевненою силою. Втім, розслаблятися сьогодні не слід: протягом дня доля може не раз надати прекрасні шанси для того, щоб узяти гору над своїми суперниками або конкурентами. Втративши ж ці шанси, Лев буде ще довго шкодувати про це.

Діва

Сьогодні Діві буде дуже корисний повноцінний відпочинок в колі найближчих людей. Швидше за все, вільний час їй захочеться провести вдома, однак протягом дня плани Діви можуть неодноразово змінюватися. Хоч сама Діва сьогодні і не налаштована проявляти ініціативу, але із задоволенням прийме пропозицію погуляти або сходити в гості до друзів. Головне, щоб це пропозиція виходила від людини, з яким Діві по-справжньому комфортно.

Терези

Сьогодні Терезам захочеться нарешті відпочити і розслабитися, ось тільки вийде це навряд чи. Швидше за все, тільки-но Терези зручніше влаштуються в якомусь затишному містечку з бажанням нічого не робити в найближчі години, як обставини змусять їх різко змінити свої плани. Або просто якась ідея несподівано прийде їм в голову.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіона можуть очікувати різноманітні сюрпризи! В його серці може спалахнути несподівана і бурхлива пристрасть, яка навряд чи обмежиться простим романом. Навіть якщо цей роман не буде довгим, він все одно залишить в душі відчутний слід. Почуття можуть нахлинути на Скорпіона настільки раптово, що він абсолютно не встигне до них підготуватися. А можуть і не нахлинути – тут вже кому як пощастить.

Стрілець

Сьогодні Стрільця краще не провокувати! Навіть незважаючи на його уявну поступливість і безтурботність. Не те що оточуючим, але навіть самому Стрільцю сьогодні може здатися, що він – саме спокій і миролюбність, проте тим більш несподіваним буде раптовий напад роздратування. Одним словом, не дратуйте Стрільця – так всім буде краще!

Козеріг

Сьогодні найефективніший шлях для Козерога – це не противитися обставинам і спокійно плисти за течією. У цей день безглуздо сперечатися з долею і тим більше намагатися діяти за суворим планом. Плани будувати, звичайно ж, можна, але при цьому Козерогу слід бути готовим до того, що протягом дня вони можуть неодноразово змінюватися. Довіртеся своїй інтуїції – вона підкаже, як краще діяти в несподіваних ситуаціях.

Водолій

Сьогодні творчий порив може хлинути на Водолія абсолютно несподівано, буквально на рівному місці. Без попередження, як цунамі. Ця хвиля накриє Водолія з головою, віднесе в незрозумілі далі, змусить забути про всі поточні справи і плани. Але по кінцівці залишить після себе на березі якусь безцінну перлину.

Риби

Сьогодні ніякі непередбачені обставини не зможуть збити Риб з ритму. Можливо, якісь незаплановані події на час відвернуть їх, але це не завадить Рибам зорганізуватися і все-таки довести свої справи до кінця. Так що в цілому день обіцяє пройти продуктивно, особливо якщо Риби не будуть дратуватися на прикрі перешкоди.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...