7 законів Всесвіту: порушуючи їх, людина живе нещасливим життям

вересня 23 / 2019
7 законів Всесвіту: порушуючи їх, людина живе нещасливим життям
Дотримання цих правил змінить ваше життя. Ці закони Всесвіту діють для кожної людини, не залежно від того, знає вона про них чи ні, живе за ними або всупереч. Якщо ними керуватися в житті, то Всесвіт відплатить виконанням бажань і щасливим життям.

Закони Всесвіту, про які піде мова, виведені НЕ фізиками. Вони не доведені наукою, але доведені досвідом людських поколінь. Вони працюють завжди — навіть якщо людина нічого про них не знає. І все життя відбувається за цими законами.

№1 Закон вибору
Закони Всесвіту свідчать: кожній людині дано вибір. Все, що відбувається з нами в житті — це наслідки наших рішень. Ми завжди можемо вибирати, як діяти і як ставитися до кожної ситуації. Ми можемо вибирати навіть те, що відчувати.

№2 Закон порожнечі
Щось нове приходить тільки на порожнє місце. Це означає, що якщо у твоєму житті місце зайнято чимось старим і вичерпаним, від чого ти не хочеш позбавлятися, то не чекай, що з’явиться нове і краще — для нього просто немає місця.

№3 Закон матеріалізації думок
Всесвіт складається з енергії, кожен його атом. Думка — нематеріальна форма організації енергії. Погані передчуття збуваються, тому що людина думає про них, емоційно переживає, підкріплюючи цим. Але ось у людей з позитивним мислення збувається все хороше, адже саме воно становить їх думки. Висновок: контролюй свої думки, оскільки вони стануть твоєю реальністю.

№4 Закон своєчасності
Закони Всесвіту кажуть, що будь-які питання потрібно вирішувати тоді, коли вони надійшли. Якщо зволікати з рішенням, то проблеми лише накопичуються. Це ще називається Законом снігової кулі.

№5 Закон можливостей і потреб
Кожне бажання, яке є у людини, дається їй разом з можливостями і силами його здійснити. Це як в Біблії: Господь посилає нам випробування разом з силами їх пережити. Так і тут. Якщо ти хочеш — значить, ти можеш. Потрібно тільки піднятися з дивана і почати діяти.

№6 Закон оплати
За все потрібно платити. За кожне бажання, за кожну дію, рішення і навіть бездіяльність. Перш, ніж ти візьмешся за виконання якогось бажання, подумай, що доведеться віддати за нього. Чим більше бажання, тим вища плата.

№7 Закон гармонії
Цей закон говорить про те, що бажане отримують люди, що живуть в гармонії з собою і зовнішнім світом. Вони творять самим своїм існуванням, оскільки резонують із Всесвітом. Якщо людина зла, ображена, живе в ненависті, незадоволенні і люті, то вона вносить дисонанс, а його енергетика руйнівна. Не дивно, що вона отримує те, що сама випромінює. Тому спочатку потрібно зайнятися своєю душею, навчитися мислити позитивно, пробачити кривдникам і осягнути стан гармонії.

А ви дотримуєтеся цих законів у своєму житті?
Категорія : РізнеLoading...
загрузка...