Молода співачка із Закарпаття Даніка хоче підкорити серця українців кліпом на пісню «Любове моя!» (ФОТО)

серпня 20 / 2019
Молода співачка із Закарпаття Даніка хоче підкорити серця українців кліпом на пісню «Любове моя!» (ФОТО)


Днями на одній з радіостанцій Закарпаття, свою першу авторську композицію, представила слухачам – Даніка, молода, талановита красуня, співачка нашого чарівного краю. Голос якої, за словами людей, нагадує голос самої Софії Ротару, на початку її кар’єри. В ефірі, співачка заявила, що над піснею, під назвою «Любове моя!», працювала останні два місяці, так як сама являється автором тексту і музики. Композиція, вже встигла сподобатись слухачам і торкнулась сердець тих людей, які почули її. Та це й не дивно. Бо глибокий зміст і круте аранжування в поєднанні з голосом самої співачки, дарують емоції легкості та радості.

«Музика завжди була присутня у моєму житті. У цій пісні, мені хотілося написати, саме про силу великої і чистої любові, яка народжується лише раз і на все життя. Адже, Любов, найголовніше з почуттів, які може дати людина людині. Сила, яка найсильніша в житті, бо Любов і є – Бог! Цінуйте миті проведені разом зі своїми коханими, рідними, друзями. Бо час безцінний, як і саме життя є дар, подароване нам лише один раз!»» — розповідає Даніка.

Дівчина, є ще й акторкою Закарпатського театру драми та комедії. Вона розповідає, що робота в театрі є доволі не легкою, про те, — цікавою, адже посмішки і оплески глядачів спонукають до нових вершин. У виставі «Комета над лісом», де дівчина грає головну роль, піднімається актуальна тема не лише для Закарпаття, але і в цілому для України, а саме вирубка лісів і забруднення довкілля.

«Я мрію, про те, що колись, наш прекрасний край, стане маленькою Швейцарією. Де пануватиме чистота, достаток і Закарпаття стане, ще більш туристичним та процвітаючим краєм. У нас для цього все Є!»

Кліп на пісню «Любове моя!», співачка та її команда, планують знімати в Закарпатті та Румунії. Ми всі, з нетерпінням чекаємо на вихід нової відео роботи. Деталі зйомок, поки залишаються таємницею.


Категорія : Різне


Loading...
загрузка...