Всесвітній день безпритульних тварин припадає на 17 серпня

серпня 17 / 2019
Всесвітній день безпритульних тварин припадає на 17 серпня
Міжнародний день безпритульних тварин проходить щорічно у другій декаді серпня. У 1992 році його започаткувала Міжнародна спільнота прав тварин. Наразі цей день відзначають у понад 50 країнах і 6 континентах. Україна — одна з них.

Метою започаткування цього дня є привернення уваги до проблем безпритульних тварин переважно собак та котів, які часто опиняються на вулиці через жорстокість та безвідповідальність людей.

Ця дата вважається не святом, а приводом звернутися до проблеми бездомних тварин, розповісти максимальній кількості людей про їх трагічну долю. По всьому світу в цей день проходять просвітницькі та благодійні заходи. Волонтери проводять концерти, конкурси та аукціони, що допомагають зібрати кошти, які направляються на допомогу бездомним тваринам – в першу чергу, звичайно, собакам і кішкам.

Також цей день – хороший шанс знайти господаря для безпритульного пса чи кота. Одне із завдань Дня бездомних тварин – пробудити у власників звірів свідоме ставлення до своєї ролі, з тим, щоб запобігти поповнення рядів бездомних кішок і собак неконтрольованого розмноження домашніх вихованців. З цією ж метою деякі ветеринарні клініки в цей день проводять стерилізацію кішок і собак на безкоштовній основі,- повідомляє УП.
Категорія : Різне


Залишити Коментар