Конкурсна комісія облдержадміністрації обрала переможців проектів малого і середнього бізнесу, які отримають підтримку з обласного бюджету

червня 19 / 2019
Конкурсна комісія облдержадміністрації обрала переможців проектів малого і середнього бізнесу, які отримають підтримку з обласного бюджету
У вівторок, 18 червня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Дурана відбувся конкурс із визначення претендентів на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів за рахунок коштів обласного бюджету.
До участі у конкурсі через засоби масової інформації запрошувалися суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів.
На засіданні було розглянуто подані заяви та заслухано інформацію претендентів щодо інвестиційних проектів (бізнес-планів).
Переможцями визнано 9 проектів: по одному в харчовій, деревообробній та поліграфічній промисловості, будівництві доріг та у наданні послуг з тимчасового проживання; по два в садівництві та рослинництві та розвитку альтернативних видів енергії.
Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації у першому півріччі нинішнього року має профінансувати з обласного бюджету відсоткові ставки за кредитами переможців – суб’єктів господарської діяльності в рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 роки на загальну суму 1 млн. грн (з розрахунку не більше 100 тис. грн. на один проект).
Категорія : Різне


Залишити Коментар