18 червня – яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети

червня 18 / 2019
18 червня – яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Сьогодні, 18 червня, вшановують святого Дорофея та відзначають день стійкої гастрономії. До вашої уваги традиції та прикмети в цей день – дізнайтеся, що можна і не можна робити!

ЯКЕ СЬОГОДНІ РЕЛІГІЙНЕ СВЯТО
За народним календарем сьогодні відзначають Дорофєєв день. У цей день наші пращури примічали напрямок вітру. Церква вшановує священномученика Дорофея, єпископа міста Тіра в Фінікії. Святий народився у 255 році в Антіохії. За праведне життя був зведений в сан єпископа міста Тіра. У період гонінь на християн за часів імператора Діоклетіана (303-304 рр.) пішов з міста. Коли гоніння припинилися, а до влади прийшов Костянтин Великий, Дорофій повернувся і понад 50 років керував своєю паствою.

ІМЕНИНИ: ХТО СВЯТКУЄ ДЕНЬ АНГЕЛА
У вівторок, 18 червня, іменини відзначають власники таких імен: Анастасія, Василина, Віктор, Галина, Дорофій, Ігор, Кіндратій, Костянтин, Леонід, Маркіян, Ніка, Павло, Федір, Альжбета, Марк. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ Й ТРАДИЦІЇ
Якщо вітер з північного заходу, то це до сирого літа. Якщо зі сходу – до поголовних хвороб. Якщо з півночі – до ясного дня. Якщо з півдня – до родючого року.
Якщо день теплий і ясний, то зерно буде велике.
Якщо вранці бджоли не летять в поле, а сидять по вуликах, то буде дощ.
Якщо вранці трава сильніше, ніж зазвичай пахне, то буде дощ.
Якщо в хмарний день перед заходом яскраво засяяло сонце, то наближається негода.
Якщо дятел співає, і сова всю ніч кричить, то це до опадів.
Якщо туман над водою, то це до великої кількості грибів.
Якщо багато павуків, то це на гарну погоду.
Якщо в першій половині дня виполоти бур'яни на городі, то вони більше не виростуть. Це ж стосується і волосся на тілі, вирваного з корінням.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ СЬОГОДНІ
Сьогодні не варто зловживати сном, бо можна проспати все життя. Проте сни з 17 на 18 червня віщі. Здійсняться вони дуже скоро. Сновидіння, побачене вдень 18 червня, збудеться через рік, день в день.
У цей день не варто братися за домашні справи. Якщо ви все ж таки вирішили поратися по господарству, то зробіть все максимально швидко.
Також сьогодні не бажано витрачати великі суми на речі не першої необхідності.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар