З 1-го травня українці зможуть змінити оператора мобільного зв’язку без втрати номера

квітня 27 / 2019
З 1-го травня українці зможуть змінити оператора мобільного зв’язку без втрати номера
Три мобільні оператори підтвердили, що з 1 травня 2019 року запрацює послуга перенесення абонентського номера від одного оператора до іншого з повним збереженням (включно з кодом). Інформацію про це опублікували на сайтах оператори “Київстар“, “lifecel”, та “Vodafone Україна”.

Тож згідно з даними мобільних операторів, уже в травні 2019 року номер мобільного телефону разом з кодом повністю належатиме абоненту. Без зміни номера можна буде переходити на обслуговування іншого мобільного оператора.

«Послуга MNP дозволить зберегти ділові та особисті контакти, адже люди, які знали номер абонента багато років, зможуть залишатися на зв’язку з ним», – йдеться у заяві lifecell.

Абонентам, які користуються передплаченими послугами зв’язку, необхідно буде зареєструватися в оператора, від якого вони переносять номер, надавши документ, що посвідчує особу, йдеться у повідомленні.

Абоненти не будуть плутатись, на чию мережу вони дзвонять – перед з’єднанням абонент отримає інформацію про те, що телефонує на перенесений номер.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...