В цю ніч стрілки годинників перевел вперед: 7 порад, які допоможуть адаптуватися

березня 31 / 2019
В цю ніч стрілки годинників перевел вперед: 7 порад, які допоможуть адаптуватися
В ніч з 30 на 31 березня 2019 року Україна перейшла на літній час, до якого деяким людям, особливо – дітям та їхнім батькам, буде складно адаптуватися.

На Закарпатті є населені пункти, де стрілку годинника не переводять, і продожують жити не по літньому всеукраїнському часу, а по місному, і тому різниця у них виходить в дві години.


Сім порад, які допоможуть швидше адаптуватися вам і дитині.

1. Не поспішайте
Пам’ятайте, що адаптація дитини до літнього часу може зайняти 2-3 тижні. Тому не картайте себе, що не можете вчасно прокинутися.

2. Всі активні ігри, мультики до 16:00. А ваша робота закінчується вчасно!
Не сидіть довго на роботі, слідкуйте, щоб дитина не захоплювався гаджетами, все це заспокоїть нервову систему і допоможе вчасно заснути.

3. Спокійна обстановка вдома
Так, «погода» в будинку дуже важлива. Сварки, гучні голоси, пізні гості порушать ритм життя, до якого організму і так важко звикнути.

4. Ванни з травами
Лаванда, м’ята допоможуть заспокоїться і вам, і дитині. І настрій покращиться.

5. Чай з м’ятою
Неміцний чай з м’ятою для дитини і для вас допоможе заснути вчасно і прокинутися відпочилими. І забудьте про каву, алкоголь та інші тонізуючі напої після обіду.

6. Прогулянки
Гуляти і так дуже корисно, а зараз ще і необхідно. Та й приємно ж – весна!

7. Будильник на 15 хвилин раніше
Дозвольте собі не поспішати і поніжитися в ліжку. 15 зайвих хвилин допоможуть спокійно зібратися і нікуди не спізнитися.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...