Для користувачів "Приват24" підготували сюрприз

січня 22 / 2019
Для користувачів "Приват24" підготували сюрприз
«ПриватБанк» оновив сервіс «Приват24?. Тепер у сервіс можна додати картку іншого банку. Це — головне нововведення додатку, пише ain.ua.

Для доданих з інших банків карток доступні кілька послуг. Зокрема, переклад по рахунках, поповнення мобільного, оплата комуналки. Серед інших нововведень: аналітика витрат, шаблони, пошук за додатком.

Також оновили зовнішній вигляд мобільного додатка. Тепер рахунки вивели на головний екран. Їх переглядати можна свайпамі. Згодом на головний екран також можна вивести ті сервіси банку, які захоче користувач.

У новій версії «Приват24? повністю оновили архітектуру. Завдяки цьому прискориться робота додатку. Крім того, відмовилися від ядра Corezoid. Він викликав проблеми в роботі платформи, кажуть у «Приватбанку».

«ПриватБанк» запустить нову версію «Приват24? окремими додатками для iOS і Android в до кінця березня. Основні додатки оновлять до кінця нинішнього року.

Розробники також працюють над інтеграцією голосового помічника Google Assistant в «Приват24?. Він інформуватиме про курс валют, кошти на рахунках. За допомогою помічника користувачі зможуть швидко поповнити мобільний телефон і перевести гроші на карту. Голосовий помічник сподіваються запустити до кінця 2019-го.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...