Закарпатські митники здобули ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом»

січня 03 / 2019
Закарпатські митники здобули ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом»
Управління по роботі з персоналом Закарпатської митниці ДФС здобуло ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом» у номінації «Краща практика адаптації державних службовців, яких вперше призначено на посади».

Нагородження відбулось у Національному агентстві України з питань державної служби.

Загалом державні службовці всієї країни мали можливість заявити про свій досвід у таких номінаціях: «Краща практика адаптації державних службовців, яких вперше призначено на посади»; «Краща практика формування корпоративної культури у державному органі»; «Краща практика професійного розвитку державних службовців у державному органі».

Конкурс започаткований НАДС з метою впровадження в державних органах кращих практик, досвіду у сфері управління персоналом на державній службі, популяризації сучасних інструментів та технологій з управління персоналом, підвищення престижу діяльності служб управління персоналом державних органів, демонстрація їх досягнень та професійного розвитку.
Закарпатські митники здобули ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом»ДФС у Закарпатській області
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...