Дуже багато хто вирощує у себе «Грошове Дерево». Так ось, знайте, що ви поливаєте і вирощуєте …

грудня 10 / 2018
Дуже багато хто вирощує у себе «Грошове Дерево». Так ось, знайте, що ви поливаєте і вирощуєте …
Горшкові рослини «толстянка», відоме в народі більше як грошове дерево, прикрашає підвіконня багатьох з нас. Деякі вірять, що ця квітка приносить багатство і достаток в сім’ю, є ті, хто використовує його в якості лікуючого засобу. А взагалі, ця рослина досить красиве і тому дуже багато заводять його чисто для естетики.
Сьогодні ми пропонуємо вам розібратися у всіх принадах і недоліки цього чудового Грошового дерева.
Толстянка має безліч різновидів. Однак найбільш поширена в якості кімнатної рослини толстянка деревоподібна, або «грошове дерево», Іноді ще ця рослина називають крассула, жірянка.
УВАГА! У толстянка міститься у високій концентрації миш’як, тому зловживати внутрішнім прийомом лікувальних препаратів на основі цієї рослини не рекомендується. При передозуванні спостерігаються блювота, пронос, порушення свідомості.
Герпес на губах. З кількох листочків вичавити сік. Змащувати уражене місце кожні 30 хв. Можна зробити інакше – просочити соком ватку, покласти її на уражене місце і за допомогою пластиру зафіксувати.
Ангіна, тонзиліт. З 10 листя вичавити сік, змішати з 200 мл води. Полоскати горло 3-5 разів на день. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Вранці за 1 год. До прийому їжі з’їдати 2 листочка товстянки, ретельно пережовуючи. Пієлонефрит, цистит. 5 листя товстянки подрібнити, залити 200 мл гарячої води, настоювати 1 годину, процідити. Приймати по 1 ст. ложці за 15 хв. до їди 3 рази в день.
Артрит, артроз. Вичавити з 10-15 листя сік, змащувати уражені суглоби перед сном.
Геморой. Докласти розрізаний лист, допомагає відразу.
Опіки, забиті місця, розтягнення, рани, порізи, нариви.Пріложіть кашку з листя на пошкоджену ділянку, закріпити бинтом. Міняти пов’язку у міру висихання (2-3 години). За деякими даними, толстянка очищає повітря від шкідливих мікробів і бактерій, а за деякими повір’ями, приверне в будинок багатство і успіх! Ось таке ось цікаве дерево! А у вас є свої рецепти з цим кімнатною рослиною?
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...