Ігорю було все одно, хто і що про нього думає. Він просто загорнув малюка в ковдру і пішов геть

листопада 09 / 2018
Ігорю було все одно, хто і що про нього думає. Він просто загорнув малюка в ковдру і пішов геть
Ця історія сталася в одній звичайній родині – у Ігоря з Оленою. Молоді люди познайомилися в одному з ділових центрів столиці.

Джерело Ігор бізнесмен, активно вів справи і тоді йому про одруження думати було взагалі ніколи. Олена теж будувала кар’єру, але такого жениха упускати не збиралася.

Роман закрутився у них дуже швидко і Олена його розвиток взяла в свої руки, вона сама запропонувала чоловікові одружитися і сама ж все організувала. Так вони і створили родину.

Ігор був зовсім не проти домашнього затишку і сімейного статусу.

А у Олени на цей рахунок були інші плани, вона хотіла подорожувати і ні в чому собі не відмовляти, а тому купувала часто напівфабрикати, викликала покоївок, щоб ті забиралися, а сама раз у раз пропадала за шопінгом, та з подругами по ресторанах.


Ігорю це швидко набридло. У родині почалися сварки. І незабаром Олена дізналася що вaгiтна.

Чоловік був в шоці, коли дізнався, що його дружина хотіла зробити aбоpт і не зробила тільки тому що термін вже не дозволяв. Відносини зовсім охололи і всю вaгiтність вони жили просто як сусіди.

Чоловік не хотів приймати ніяких поспішних рішень, сподівався що Олена схаменеться, коли дитина наpoдиться і розсудливою. Але цього не сталося.

Після пoлoгів, коли чоловік її приїхав зустрічати з пoлoгового будинку, вона вийшла до нього одна, без дитини! Виявляється, вона написала відмову. Між батьками почалася сварка. – Ти не чоловік!

Ти ганчірка. Нюні розпустив. Ігор паче не слухав дружину, він зрозумів, що вона несповна розуму. Такого глибокого розчарування чоловік не відчував давно. І навіть зрада свого часу партнера по бізнесу виявилося для нього справжньою нісенітницею в порівнянні з тим почуттям, яке він відчував зараз. Ігор з Оленою далі жити разом не стали.

Він подав на розлучення, а сина сам забрав з пoлoгового будинку. Лікарі були в приємному шоці, насправді це велика рідкість у наш час, щоб батько зважився виховувати дитину самостійно.

А Ігорю було все одно, хто і що про нього думає.

Він просто загорнув малюка в ковдру і пішов геть. Щодо виховання сина Ігоря допомагала його мати, пізніше він зустрів чудову дівчину, яка не тільки замінила матір його першому сину, а й наpoдила ще дочку.

До слова сказати, у першої дружини Ігоря життя так і не склалася, дітей вона не наpoдила більше, кар’єра не склалася, а чоловіки… вони як вітер в полі змінювали один одного. Ігор згадувати те минуле не хоче.

Адже це був повністю його вибір, він сам вибрав цю жінку за дружину, і нікого в цьому не звинувачує. Але згадувати про це йому тепер якось зовсім не хочеться… Воно й правильно! Ось як буває!
Категорія : Різне


загрузка...laughing

Це як? laughing

- Ей ти, покоївка, ходи сюди

- Так

- Забирайся звідси laughing


laughing

Це як? laughing

- Ей ти, покоївка, ходи сюди

- Так

- Забирайся звідси laughing