Приїхала я з відрядження на день раніше, а вдома якась Катя, в гумових рукавичках і з йоршиком так і завмepла

жовтня 31 / 2018
На роботі мені доводиться часто їздити у відрядження. Начальник пояснює мені, що дітей у мене поки немає, а чоловік під час моєї відсутності цілком впорається з домашнім господарством і навчиться жити самостійно.

Взагалі, поїздки у відрядження мені подобаються: видають хороші гроші, можна познайомитися з новими людьми, побувати в незнайомих містах. Тим більше, що можна відпочити від домашнього побуту і трохи розважитися.

Приїхала я з відрядження на день раніше, а вдома якась Катя, в гумових рукавичках і з йоршиком так і завмepла
Нарешті мене відправили знову у відрядження, яке тривало 20 днів. За цей період я встигла сильно скучити за чоловіком, тому швидко закінчивши справи, стала збиратись додому. Чоловікові вирішила не повідомляти про приїзд, і зробити йому приємне. Зазвичай він втомлюється на роботі, а до мого повернення прибирається в будинку, готує смачну їжу і обов’язково зустрічає мене з поїзда.

Цього разу я вирішила позбавити його від домашніх справ, тому не стала повідомляти про дату приїзду.

Але відмовчуватися в цьому випадку я б не змогла, і вирішила швидко з’ясувати стосунки з коханкою і чоловіком. Але в будинку чоловіка на подив, не виявилося. Я зайшла у ванну, звідки чувся жіночий голос, швидко відкрила двері і здивувалася: там була молода дівчина, яка чистила yнiтаз. Вона була в гумових рукавичках і тримала в руках йopжик.
– Доброго дня! Що відбувається, ви хто? – запитала я.

– Добрий день! Я – Катя, працюю в агентстві з прибирання приміщень.

Юрій викликав мене і попросив зробити прибирання, так як завтра дружина приїжджає з відрядження … а ви і є його дружина? Виявляється, мій чоловік вже багато разів користувався подібними послугами, щоб не прибиратися в квартирі після двох тижнів життя холостяка. А сам під час прибирання спокійно гостював у матері. Але я не ображаюся на нього за це, головне – це вірність чоловіка і чистота в будинку.
Категорія : Різне


загрузка...


Залишити Коментар