Чому не можна давати сіль в борг

жовтня 17 / 2018
Чому не можна давати сіль в борг

Дуже часто до нас звертаються сусіди з проханням позичити трохи солі. Ну, а ми, як хороші добрі сусіди, завжди готові прийти на допомогу. Ось тільки виникає питання, а чи варто це робити? Може краще відмовити?

Та ні, начебто не зручно. Завжди виникає думка про те, що нам жити поруч з цими людьми, може і нам щось знадобиться. А ми, в принципі, не обідніємо від декількох ложок солі. А це величезна помилка.

Як часто ми раптово починаємо відчувати гострий брак удачі. Ось тільки ніколи не пов’язуємо це з тим, що дали сусідові трохи солі. Сіль – це символ життя, удачі, сімейного благополуччя. У чаклунстві сіллю можна лікувати, а можна і вбити. Якщо у вас попросили сіль, то не думайте, що людина буде вам вдячна. Дуже часто саме за допомогою солі у вас можуть забрати благополуччя.

Можна навіть не знати спеціальних слів, для того, щоб прочитати намовляння і відібрати удачу у людини. Досить просто взяти сіль і подумати про те, що ви хочете отримати. Ось тільки це буде вже не ваше. У вас прибуде – у когось убуде.


Для того, щоб з вами цього не сталося, ніколи не давайте сіль в борг. Навчіться говорити одне просте слово – ні. Якщо ж ви не можете відмовити, то обов’язково попросіть символічну плату, хоча б одну копійку. Якщо людина не збирається завдавати вам якусь шкоду, то вона зрозуміє і не образитися.

Ну, а якщо вона задумала вкрасти вашу удачу, то, звичайно, вона розвернеться і піде. Образилася? Ну і нехай, зате все ваше залишиться при вас. А якщо вам раптом коли-небудь доведеться попросити сіль, то не забудьте і самі залишити символічну плату. Навіть якщо сусід буде відмовлятися, то це просто з ввічливості, але в душі він буде радий тому, що ви зробите, і відносини ваші будуть більш довірливими.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар