Дієтологи розповіли дієвий метод для схуднення

жовтня 12 / 2018
Дієтологи розповіли дієвий метод для схуднення
Вчені в ході дослідження дійшли висновку, що "знежирена" дієта не приносить бажаного результату.

Для 85% населення нашої країни міцне здоров'я є найбільш актуальною базовою цінністю, а 84% усвідомлюють, що воно повністю в наших руках. При цьому більше 64% населення не дотримуються режиму харчування і 76,4% не займаються ранковою гімнастикою... Що робити, якщо ми не готові кардинально міняти спосіб життя?

Американські вчені пропонують переглянути своє меню і скласти збалансований раціон харчування, у складі якого буде достатня кількість рослинних жирів.

Цікавий експеримент провела доктор Кетті Мак-Манус з Бостона. Вона розділила тих, хто бажає взяти участь в дослідженні на дві групи. У першій - випробовувані дотримувалися виключно "знежиреної" дієти. Учасники другої теж сиділи на дієті, але їм дозволялося трохи вживати рослинні жири.

Організм не проведеш! Як виявилося, без жирів обійтися неможливо. Представники першої групи не могли дотримуватися дієти довго. Спочатку вони успішно скидали зайві кілограми, потім переставали дотримуватися затвердженого раціону і вмить повертали собі втрачені кіло з лишком, тоді як споживачі рослинного жиру розлучилися в середньому ще з 4 кілограмами в порівнянні з цілеспрямованими "знежиреними" випробовуваними. До речі, через півтора роки більше 50% людей з другої групи продовжували дотримуватися дієти, не випробовуючи дискомфорту.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...