Я залишаюся у бабусі, мене тут люблять: я поклав прослуховуючий пристрій у медальйон

вересня 29 / 2018
Я залишаюся у бабусі, мене тут люблять: я поклав прослуховуючий пристрій у медальйон
Ми з дружиною познайомилися на першому курсі медичного училища і з того моменту ми ніколи більше не розлучалися.

Через 3 роки відносин, я зробив їй пропозицію, і ми одружилися, через два роки з’явилася маленька Ніка.

Так як ми обидва багато працюємо, дуже часто ми залишали Ніку у моєї мами і кожен, раз як ми повинні були забирати Ніку все це відбувалося зі сльозами і криками.

Спочатку я був навіть трохи рада, що моя дочка настільки сильно любить свою бабусю, але потім мене це почало дратувати, адже абсолютно кожен раз, коли Ніка гостює у бабусі, потім вона протягом тижня не розмовляє з нами.

Я розумію, що вина повністю наша, так як треба займатися дитиною, а не пропадати цілодобово на роботі. І ось в останній раз, коли Ніка гостювала у бабусі, я почув як моя мама їй говорить.

-Не плач донечка, ну і що, тут такого. Вони тебе не люблять, а я — то люблю тебе. Ти не розмовляй з ними, як ми домовилися, і вони тебе до мене знову пришлють, а ми з тобою тут будемо грати!

Я мало не вдавився, у мене було дике бажання влаштувати скандал, хоч я по натурі і спокійна людина, але в той момент мене все розлютило і я був на грані.

Я вирішив вчинити по-іншому, забравши дочку ми заїхали в маленький магазинчик, де я купив підсушують пристрій і прикріпив його на кулон своєї дочки, який ми подарували їй на день народження. Мені було дуже цікаво, що такого там говорила моя мати моїй дитині.

Відправивши Ніку на вихідні до бабусі, я сидів і чекав, коли вони заговорять і тут почалося. Я не буду вам за все переказувати, скажу лише так моя мама налаштовувала мою дочку проти нас. Я не витримав і пішов забирати доньку і заодно з’ясувати все у своєї мами.

-Ой, тато приїхав, дивись Ніка.

-Так, Ніка збирай речі, ми їдемо додому.

— Я нікуди не поїду. Я хочу жити з бабусею, вона на відміну від вас любить мене, та й мені тут більше подобається, ніж у вашому свинарнику!

-Так я все зрозумів, я сказав швидко збирай речі! Це не обговорюється.

Ігоре, навіщо ти так себе ведеш з нею? Залишив би її на вихідні, до чого такий поспіх, я не можу зрозуміти?

-Мам, а ти з себе божого кульбаби не будуй, я все знаю.

-Що ти знаєш?

-Ти навіщо Ніку настроюєш проти нас з Поліною?

-Я, ти з глузду з’їхав?

-Мам у Ніці на шиї висить кулон а в ньому прослуховуючі пристрій, я чув абсолютно все що ти їй говорила і про те як ми не хотіли її і про те як ми хотіли від неї позбутися і як ти нас відмовила, навіщо ти брешеш дитині і настроюєш його проти нас, а? Ніка більше ніколи до тебе не приїде, все!

Я забрав доньку і ми вирушили додому, на наступний день я взяв відпустку для того щоб провести його зі своєю дочкою.

Перші дні 3, вона зі мною не розмовляла, але потім я їй сказав, що забрав її від бабусі тому, що дуже сильно скучив за нею і всю свою відпустку я провів з дочкою, дружині я поки нічого не говорив.

Якщо чесно, то я до цього часу не вірю, тому, що я почув тоді і не знаю як мені тепер себе вести з матір’ю.
Категорія : Різне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...