Як зберегти в таємниці секс з колегою?

вересня 24 / 2018
Як зберегти в таємниці секс з колегою?
Це може бути прекрасним розвагою, але лише до тих пір, поки про це не дізнається весь ваш офіс. Щоб уникнути цієї фатальної помилки, читай, як тримати в секреті секс з колегою.

Звичайно, щоб уникнути викриття, вам обом доведеться дотримуватися деяких правил і триматися невимушено, щоб нічим себе не видавати.

Щоб твої цікаві колеги ні про що не здогадалися і не розбовтали це все на світі, веди себе природно. Чи не уникай свого партнера, але і не дає, на особливу увагу. Словом, веди себе рівно так, як з іншими колегами.

Виникає неминуче питання, чи можна вам займатися цим в офісі? Вирішувати, звичайно, вам, але не забудь продумати наслідки в першу чергу.

Постав собі запитання, що може стати найгіршим наслідком, якщо вас застукають? Такий досвід може бути дуже захоплюючим, але якщо ти рядовий співробітник, то можеш цієї безневинною витівкою запросто зіпсувати собі кар'єру.

Так що, якщо у тебе немає в розпорядженні замикається на ключ кімнати, краще потерпи з сексом до кінця робочого дня.

А ще одним важливим фактором є чесна розмова із самою собою про те, чого ти дійсно хочеш. Сексу на один раз, постійного партнера або зовсім супутника життя?

Якщо ти не можеш відокремити секс від любові, не варто експериментувати і починати відносини з сексу. Вкрай рідко серйозні відносини починалися з інтрижки на роботі.

Будь дуже обережна, якщо тобі все-таки не терпиться комусь розповісти про своє новому захоплюючому досвіді.

Коли раптом стане вже зовсім невтерпеж, по крайней мере, вибери тих співрозмовників, які не мають ніякого відношення до твоєї роботи.

Ну ось, мабуть, і все. Насолоджуйся! Тільки тссс ...
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар