Наречені дізнались, що обоє народились в один день, в один час і в одному місці. Але це були ще не всі збіги

вересня 23 / 2018
Наречені дізнались, що обоє народились в один день, в один час і в одному місці. Але це були ще не всі збіги
Молоді хлопець і дівчина побачили профілі одне одного на сайті знайомств, вони відразу ж зрозуміли, що гряде великеа кохання. Вони почали спілкуватися, і дівчина помітила, що адреса електронної пошти її нового знайомого починався на «Burkette11493».

Олена теж часто використовує цифри в адресах електронної пошти, тому вона припустила, що «11493» є датою народження Івана.

Але, якщо ці цифри були датою народження Івана, то це було дивним збігом – саме в цей день народилася і сама Олена !

Які були шанси на такий збіг? Досить невеликі! Чи можуть дві людини, які познайомилися на сайті знайомств, мати спільну дату народження? Мабуть так.

Незабаром здогади Олени підтвердилися: вона і Іван з’явилися на світ в один і той же день, 14-ого січня 1993 року.

Оскільки вони росли лише в п’яти кілометрах одне від одного, Оленіі стало цікаво, в якому пoлoгoвoму будинку народився її новий молодий знайомий. Вона здивувалася ще більше, коли дізналася, що їх з Іваном пов’язувало ще один збіг: вони народилися не тільки в один і той же день, але і в одній і тій же лікарні ! Після довгого спілкування в Інтернеті пара вирішила, нарешті, зустрітися в реальному житті. Олена і Іван зізнаються, що вони відчули якийсь зв’язок один з одним при першій зустрічі.

Незабаром після того, як вони почали зустрічатися «в реальному житті», пара виявила ще більше дивовижних збігів, від яких, напевно, ставало мотopoшно! Коли пара продовжувала дізнаватися про все новi і новi збіги, вони зрозуміли, що їх звів один з одним не алгоритм додаткy сайту знайомств. Їх зустріч була зумовлена ??зірками.

І Іван і Олена, обоє віруючі: вони не сумніваються, що Господь Бог звів їх шляхи до єдиного. Їх зустріч можна назвати долею. Однак збіги на цьому не закінчуються. Ви не повірите, скільки всього Іван і Оленамають стільного, на додаток до всього, про що ми написали вище! Вони народилися різницею в кілька годин, з однаковою вагою, в тій же лікарні, в той же день, виросли недалеко одне від одного і вони обоє лівші!

Хіба залишається щось ще, що пара не має спільного?

Думаю ні. Вони одружилися, і тепер вони щаслива сім’я!
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...