23 вересня день осіннього рівнодення: цей день може змінювати майбутнє, якщо....

вересня 23 / 2018
23 вересня день осіннього рівнодення: цей день може змінювати майбутнє, якщо....
У цьому році День осіннього рівнодення припадає на неділю, 23 вересня. Це – день, коли тривалість дня і ночі однакові. А ось уже з понеділка, 24 вересня, день буде стрімко скорочуватися, а ночі будуть ставати довшим.

З наукової точки зору, День осіннього рівнодення – це момент, коли Сонце перетинає небесний екватор і переходить з північної півкулі в південну. У першому – починається астрономічна осінь, а в другому – весна. Земля займає вертикальне положення щодо Сонця. Північний полюс ховається в тінь, а Південний, навпаки, “переходить на світлу сторону”.

Багато хто вважає, що осіннє рівнодення відзначається тільки 22 вересня. Однак, це помилкова думка. Перехід екватора Сонцем відбувається щороку в різний час – протягом трьох днів. У 2018 році осіннє рівнодення припадає на 23 вересня о 1:54 (Utc) або в 3:54 (по Києву).

Що не можна робити в День осіннього рівнодення

1. Не варто починати нові справи в цей день і найближчі три. У цей період приділіть увагу своєму здоров’ю, душевному настрою і релаксу.

2. Не можна сваритися, щоб не сполохати щастя і благополуччя. Негативна енергія зруйнує магію свята.

Що потрібно зробити в День осіннього рівнодення

1. Обов’язково зробіть кому-небудь подарунок.

2. Треба рано встати з ліжка і сходити в душ, щоб змити весь накопичений в енергетиці негатив.

3. Необхідно підвести підсумки, пробачити себе за всі помилки, подякувати Всесвіт за все, що у Вас є, і попросити удачі на майбутнє.

4. Вважається, що якщо походити в цей день босоніж по землі, то можна набратися від неї енергії.

5. Напишіть на листочку перелік звичок, від яких хочеться позбутися того, що заважає Вам бути щасливим, а потім спаліть його.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар