Магія кішок- ці тварини в будинку особливо корисні для чоловіків

серпня 19 / 2018
Магія кішок- ці тварини в будинку особливо корисні для чоловіків


Дослідження вчених з Единбурга за участю понад 10 тисяч осіб віком від 40 до 85 років показало, що наявність домашніх тварин дуже добре діє на здоров'я людини, але найкраще це виходить робити у кішок Наукові фахівці констатували, що господарі кішок на 18-20% рідше страждають від інфарктів та інсультів, ніж люди, які не тримають вдома тварин.

«Кішки продовжують життя. Серед тих, хто дожив до 85 років жителів Великобританії понад 70% завжди тримали вдома цих тварин », - повідомили вчені.
За словами російського лікаря-кардіолога Тамари Огіевой, наукові дослідження дійсно доводять, що погладжування кішок сприяє зниженню артеріального тиску і психологічної напруги за рахунок ефекту зняття статичної електрики. У свою чергу, зняття напруги розслабляє судини і захищає від виникнення спазмов.Кроме того, котяче муркотіння, що представляє собою звукові коливання частотою від 20 до 50 Герц, впливає на центр задоволення в головному мозку, стимулюючи виробництво серотоніну, «гормону радості». Таким чином муркотіння стимулює вегетативну нервову систему, підтримує судинний тонус і знімає стрес. Ще при звуках такої частоти прискорюється лікування переломів кісток та відновлення пошкодженої м'язової тканини, нормалізується серцевий ритм.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...