“Обдурити не вдасться, тепер порахують усіх”: Стало відомо скільки людей можуть залишитись без субсидій

серпня 14 / 2018
“Обдурити не вдасться, тепер порахують усіх”: Стало відомо скільки людей можуть залишитись без субсидій
Міністерство соцполітики запустило електронний реєстр субсідіантов, який дозволить виявляти несумлінних одержувачів субсидій. Про це повідомляє експерт з питань ЖКГ Андрій Никончук.

“Поступово позбавляємося від хаосу в сфері субсидій, і цей процес стає ще більш динамічним. Зокрема, вже з січня 2019 відбудеться монетизація пільг, а поки є можливість перевіряти людей за допомогою електронного реєстру.
З 6,5 мільйона субсидіантів – 920 тисяч тих, хто подавав нульові декларації, і 50 тисяч, які робили коштовні покупки. Ці люди мали можливість оплачувати житлово-комунальні послуги і не отримувати субсидії”, – зазначив експерт.

За його словами, громадян, у яких виявили дорогі покупки, субсидій позбавлять, а для тих, хто в субсидіях потребує – введуть монетизацію.

“Створення реєстру субсідіантов стало підготовкою до впровадження монетизації на рівні фізичних осіб споживачів. Саме машини здійснюють математичні операції по перевіркам”, – підкреслив Никончук.

Відзначимо, монетизація субсидій розпочнеться з 1 січня 2019 року і буде проведена в три етапи.

Крім того, повідомлялося, що зарплати можуть перешкодити українцям отримати пільги, на які багато хто розраховує. Так, в міру наближення до опалювального сезону все більш актуальним стає питання отримання субсидії на оплату комунальних послуг. Як повідомили в Міністерстві соціальної політики, в тому числі, її отримання буде залежати і від доходу сім’ї, яка претендує на знижку.

При цьому конкретної суми, яка завадила б отримати субсидію, не існує. Повідомляється, що в кожному випадку питання отримання субсидії вирішується індивідуально.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...