Супрун розповіла про шкоду від соцмереж

серпня 12 / 2018
Супрун розповіла про шкоду від соцмереж

У той же час керівник МОЗ визнала, що сучасне життя важко уявити без інтернету і соцмереж.
Надмірне користування соціальними мережами може обернутися появою додаткового стресу, підвищенням тривожності і депресії. Про це написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.

"Є безліч досліджень, які підтверджують негативні ефекти від надмірного користування мережами. А саме - появу додаткового стресу, підвищене почуття тривоги, погіршення настрою і навіть депресію. Більш того, до негативних наслідків відносять розвиток залежності, зниження самооцінки і порушення сну", - підкреслила вона.

У той же час керівник МОЗ визнала, що сучасне життя важко уявити без інтернету і соцмереж:

"Сьогодні вони - простір для поширення цікавих та інноваційних ідей, своєрідне місце зустрічі з близькими і друзями, які знаходяться за сотні кілометрів, і платформа, де ми дізнаємося про останні події. У соцмережах ми можемо вільно висловлювати думки, спілкуватися з однодумцями, ділитися корисною інформацією і в цілому відчувати себе частиною глобального ком'юніті". Але при цьому Супрун порадила влаштовувати періодично дні без користування інтернетом. "Вимкніть оповіщення на телефоні, якщо є така можливість, і влаштуйте собі хоча б один день без постійних поглядів на екран телефона", - додала глава МОЗ
Категорія : Різне


загрузка...