На межі Закарпаття і Прикарпаття підняли прапор України (Відео)

липня 01 / 2018
На межі Закарпаття і Прикарпаття підняли прапор України (Відео)
Цього тижня в Україні відзначали День Конституції. Урочисті заходи пройшли практично у всіх населених пунктах нашої держави. На Рахівщині прийняття Основного Закону нашої держави, відсвяткували встановленням на Яблунецькому перевалі, при в’їзді на територію області, кількаметрового синьо-жовтого стягу. Урочисті заходи пройшли за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.
Дійство розпочали з селища Ясіня, де в центральній частині населеного пункту також підняли стяг, що тепер майорітиме над перлиною Карпат. Почесну місію Ясінянський селищний голова Едуард Зелінський доручив співаку Василю Мельниковичу, або як його більше тут знають – «Гуцулу-Хулігану».
З Ясіня святкова колона рушила до Яблунецького перевалу. І ось на межі Закарпатської і Івано-Франківської областей нарешті встановили прапор України, якого досі при в’їзді в Закарпатську область з цієї боку не було. Тож урочисто підняти кількаметровий жовто-блакитний прапор України доручили народному артисту України – Степану Гізі.
Це не перші патріотичні заходи організовані за підтримки народного депутата України Василя Петьовки, та участі голови БО «Карпатський мистецький фонд» Ігоря Іванківа на Рахівщині. Минулого року на Говерлі в рамках всеукраїнського державооб’єдуючого проекту «Карпати Єднають Україну» було розгорнуто 110-метровий український стяг. Основна діяльність проекту - всебічний розвиток і максимальний інформаційний розголос про Карпати, як гірську територію з колосальним туристичним потенціалом, та Гуцульщини, як колиски неповторної автентики і самобутності.
На межі Закарпаття і Прикарпаття підняли прапор України (Відео)Категорія : Культура


Loading...
загрузка...