Долина нарцисів відзначила Всеукраїнську природоохоронну акцію «Первоцвіт»

березня 23 / 2018
Долина нарцисів відзначила Всеукраїнську природоохоронну акцію «Первоцвіт»
Легендарна Долина нарцисів Карпатського біосферного заповідника знаменита не тільки масовим цвітінням нарцису вузьколистого, який занесений до Червоної книги України. В березні місяці, коли з першими промінчиками сонця з’являються перші весняні квіти – Долина вкривається килимом з білоцвіту весняного та шафрану Гейфеля. Це унікальне природне явище милує наше око своєю красою. Під час масового цвітіння ранньоквітучих видів у Долині нарцисів щороку проводяться промо-екскурсії «Невідомі принади Долини нарцисів». У зв’язку із погодними умовами цього року така екскурсія запланована на квітень місяць (дату висвітлимо пізніше).
Але, не зважаючи на кліматичні зміни працівники ПНДВ «Долина нарцисів» імені професора Василя Комендаря Карпатського біосферного заповідника долучилися до Всеукраїнської акції «Первоцвіт».
З 19 по 22 березня для школярів молодших класів м. Хуст проводилися екологічні уроки на базі спеціалізованих шкіл – I-IIIст.№3 та I-IIIст. №1 ім. А.Волошина, Кірешської ЗОШ I ст. та Хустського НВК №1. Під час екологічно-виховних бесід на тему: «Збережемо первоцвіти» також було проведено майстер-клас з виготовлення білоцвіту весняного з підручних матеріалів: пластикових ложок, кольорового паперу, клею та пластиліну. Діти із задоволенням виготовляли первоцвіти та подарували свої роботи любимим матусям.
Метою даного заходу було навчити дітей оберігати красу первоцвітів, формувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та розвивати поняття екологічної культури. В акції взяло участь понад 100 дітей.
Крім того, працівниками ПНДВ Долина нарцисів проведено роз’яснювальну роботу серед місцевого населення про захист ранньовесняних квітів та необхідність їх збереження. Це сприятиме бережливому ставленню до природи в цілому, особливо, до весняних квітів та запобігатиме порушенню заповідного режиму
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар