Москаль витончено потролив Балог

січня 11 / 2018
Москаль витончено потролив Балог

З великого монітору у центрі Мукачева затятий опонент Балог голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль запросив мукачівців на фестиваль «Василля» в Ужгород.


У четвер мукачівці спостерігали в самому центрі міста незвичну картину – на величезному моніторі, встановленому поблизу ратуші, губернатор області Геннадій Москаль запрошує всіх на міжнародний винний фестиваль в Ужгород. Відеозапрошення транслюється щогодини по кілька разів.

Цим самим голова ОДА вбив одразу кількох зайців. Перший «заєць» – це сам факт, що поряд із міськрадою головний ворог Балог звертається до мукачівців, і це звернення чують і в самій міськраді, в тому числі мер Балога. Другий «заєць», що саме в четвер у Мукачеві урочисто відкривають винний фестиваль «Червене вино», і з центру міста увечері почнеться урочиста хода. А в цей самий час Москаль із величезного монітора запрошує мукачівців і гостей міста в Ужгород на міжнародний фестиваль вина «Василля»! І третій «заєць» у тому, що ужгородський фестиваль став альтернативою мукачівському і перевершив його за статусом – ужгородський фест є міжнародним.

До речі, це не перший акт такого витонченого тролінгу Балог Москалем. На Новий рік губернатор також привітав мукачівців із цього ж монітору. І це відеовітання транслюється щодня по кілька разів досі.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...