У Рахові відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

листопада 11 / 2017
У Рахові відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Цьогоріч, обласне свято працівників культури відсвяткували в місті Рахів, у Районному будинку культури.
На захід з нагоди свята працівників відділів культури, керівників будинків культури області, бібліотекарів, аматорів народного мистецтва, представників музичних шкіл, краєзнавчих музеїв та всіх причетних до сфери культури, завітали голова районної державної адміністрації Павло Басараба, заступник голови районної ради Іван Копич, в.о. начальника управління культури обласної державної адміністрації Іван Канюка, керівники профспілкових організацій працівників культури.
У фойє РБК презентували свою діяльність заклади культури Рахівщини: тут розгорнули цікаві експозиції, демонстрували досягнення майстрів різноманітних ремесел.
Зала, де відбувалися урочистості, була вщент заповнена шанувальниками народного мистецтва.
Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району та області було відзначено почесними грамотами, подяками районного відділу культури.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять заслужених працівників культури України: Михайла Мокана, Йосипа Волощука, Василя Пекарюка, Василя Калинюка; керівників народних аматорський оркестрів: Миколи Мищика, Петра Ерстенюка та всіх тих, хто присвятив своє життя збереженню та розвитку самобутньої культури Рахівщини та Закарпаття.
Голова райдержадміністрації Павло Басараба, тепло привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва. Звертаючись до присутніх з вітальним словом Павло Васильович зазначив, що культура, духовність, мистецтво відіграють важливу роль в житті нашого району та країни в цілому.
Концерт, у виконанні майстрів художньої самодіяльності Рахівщини, пролетів на єдиному диханні і переривався лише довгими оплесками глядачів
У Рахові відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...