На Рахівщині відбудеться фестиваль різьби

жовтня 19 / 2017
На Рахівщині відбудеться фестиваль різьби
Різьба по дереву – одне з головних гуцульських ремесел виготовлення з дерева предметів побуту, декору, сувенірів та аксесуарів. Своїм корінням різьба по дереву сягає глибини віків, але до цього часу користується попитом та шанується людьми. Чого вартий тільки ,,Музей різьби Ю. Павловича” у місті Рахів, який відвідують сотні туристів та гостей міста.
Тож, аби відновити традиції різьбярства, 9-11 листопада, у селищі Великий Бичків (на території школи-інтернат), проведуть перший фестиваль-змагання ,,Битва різьбярів”, під час якого відбудеться створення та відкриття ,,Алеї різьби”, змагання професійних різьбярів - ,,Битва різьбярів”, майстер-клас різьби по дереву, ярмарок виробів різьбярства та коренепластики, а також – святковий концерт.
Наразі триває підготовка до заходу, тому вчора, 18 жовтня, при голові райдержадміністрації Павлу Басарабі, відбулася нарада щодо організації фестивалю-змагання, на якій обговорили всі етапи підготовки до заходу, його безпосереднє проведення.
До організації заходу долучилися депутати Рахівської районної ради Юрій Сас і Микола Божук, Великобичківський селищний голова Йосип Божук, директор Великобичківської ЗОШ-інтернат Лілія Ільчук та інші.
Павло Васильович наголосив на необхідності проведення попереднього навчання учасників конкурсу щодо техніки безпеки, оскільки різьбярство – справа гарна, але небезпечна.
Тож, вже наступного тижня відбудеться виїзна нарада у селищі Великий Бичків, для обговорення наступних кроків організації дійства.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...