Тячів відсвяткував День народження!

вересня 25 / 2017
Тячів відсвяткував День народження!
Два дні поспіль у Тячеві тривав відзначення 688-річниці міста. Найпомітнішим заходом святкування став парад вишиванок. Сотні дорослих і малих мешканців Тячева пройшлися колоною центром міста у вишиванках. Без вишиванок, зате у формі йшли у колоні і військовослужбовці, учасники АТО з Тячівщини. Діти несли жовто-блакитні кульки.
На Поштовій площі міський голова Тячева Іван Ковач та представники закордонних делегацій привітали тячівців з Днем міста і урочисто відкрили свято дня Міста Тячів.
"Від імені всього депутатського корпусу закарпатської обласної ради приєднуюся до всіх привітань, які прозвучали у вашу адресу. Ви рухаєтеся дуже потужніми кроками і є взірцем для всього Закарпаття. Я щиро радів за вас сьогодні, коли ви відкривали спорткомплекс такого рівня. Щиро радів за те, що ви будете могти отримувати адміністративні послуги у новому сучасному ЦНАПі. Я переконаний, що ви є взірцем об'єднаної громади не тільки на Закарпатті, а і в Україні. Ви є локомотивом об'єднання громад, ви є однією з найуспішніших громад на теренах Закарпаття. Я впевнений, що ваш міський голова Іван Іванович Ковач зможе і надалі розвивати ваше місто. Я щиро від усього політикуму Закарпаття вдячний йому за його діяльність. Ще раз вітаю вас із сьогоднішнім святом та бажаю здоров'я, натхнення, нехай над вами завжди буде мирне небо. Зі святом вас!" - виступив для тячівців голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.
В ході урочистостей тячівцям було вручено багато різноманітних нагород від закарпатської облради, райдержадміністрації, районної та міської ради за сумлінну працю у різних сферах - освіти, охорони здоров’я, культури та мистецтва, спорту, малого та середнього бізнесу. Нагороджується:
директор Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кришфалушій Ольга Петрівна,
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Мийсарош Тіберій Степанович,
приватний підприємець Палінкаш Іван Олегович та багато інших.
А згодом вшанували наймолодших та найстарших мешканців міста.
У рамках святкування Дня міста у галереї ім. Ш.Голлоші відбулось відкриття виставки відомих закарпатських митців Титора Василя, Бігунець Степана та Шимко Івана.
Свідерська Олександра,
Tyachiv News
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар