У суботу в Ужгороді влаштують «Свято лісу», а в неділю закарпатськісловаки запрошують на фестиваль народного мистецтва

вересня 15 / 2017
У суботу в Ужгороді влаштують «Свято лісу», а в неділю закарпатськісловаки запрошують на фестиваль народного мистецтва
Цієї суботи, 16 вересня, в Ужгороді, з нагоди Дня працівників лісового господарства, відбудеться масштабний фестиваль. У Боздоському парку лісівники організують «Свято лісу» – цікаві розваги для дітей та дорослих. На гостей чекають конкурси, ігри, майстер-класи тощо. До прикладу, діти матимуть змогу навчитися виготовляти шпаківні, годівнички і садити дерева. Крім того тут експонуватимуть вироби народних умільців, передбачені частування й концертна програма.

Для тих гостей, що будуть у зеленому (або з елементами одягу зеленого кольору) організатори обіцяють подарунки. Початок роботи майданчиків об 11.00.

У суботу в Ужгороді влаштують «Свято лісу», а в неділю закарпатськісловаки запрошують на фестиваль народного мистецтва[/center]
А в неділю, 17 вересня, за ініціативи культурно-освітньої організації «Матіца словенска» в Ужгороді відбудеться обласне свято словацького народного мистецтва «Словенска веселіца». У програмі виступити кращих художніх колективів Закарпаття та Словаччини, виставка творів народних умільців тощо. Початок о 14.00 у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...