За тиждень на Закарпатті стануть відомі переможці рейтингу «Кращий туристичний район» та «Наймасовіший фестиваль»

вересня 14 / 2017
За тиждень на Закарпатті стануть відомі переможці рейтингу «Кращий туристичний район» та «Наймасовіший фестиваль»

В Ужгороді планують створити офіс сталого розвитку туризму в Карпатах - це стане однією з тем обговорення під час науково-практичної конференції «Три «Т» у туризмі в рамках міжнародного туристичного тижня, який стартує в обласному центрі наступного тижня. Крім того регіональна туристична організація проведе другу частину установчого засідання, на якому визначать ключові задачі задля розвитку туристичної галузі Закарпаття у 2018 році. Про це розповіли під час брифінгу в прес-центрі ОДА організатори - директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман та президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор.

Основні заходи «Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті», який триватиме в Ужгороді з 19 по 27 вересня, відбуватимуться на базі історичного центру «Совине гніздо». Саме тут наступного вівторка о 10 годині стартує Міжнародна науково-практична конференція «Три «Т» у туризмі». Серед тем панельних дискусій: просування туристичних територій та сучасні тренди в туризмі. 20-21 вересня для представників 8 туристичних операторів Чеської Республіки презентують «Чеський туристичний маршрут» на Закарпатті. Зокрема, пам’ятки Ужгорода, Мукачева, Хуста, а також Міжгірщини та Воловеччини.

22-23 вересня в обласному центрі відбудеться 16-та Міжнародна туристична виставка «Тур’євроцентр Закарпаття-2017». Взяти участь у щорічному традиційному заході, який відбудеться в «Совиному гнізді» зголосилися 60 представників з України, а також з Угорщини, Словаччини, Чехії та Румунії. Початок роботи – 9.00, офіційне відкриття – 10.30. 27 вересня, у Всесвітній день туризму, об 11 годині в облдержадміністрації відзначать кращих фахівців у галузі туризму. Крім того оголосять і переможців номінацій «Кращий туристичний район», «Наймасовіший туристичний фестиваль» та «Найкращий туроператор».
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...