На Закарпатті відбувся фестиваль – «День мисливця»

липня 30 / 2017
На Закарпатті відбувся фестиваль – «День мисливця»


Наші Карпати завжди славилися своїми лісами, різноманітністю флори і фауни. Колоритні гірські райони і степові локації Закарпаття є ідеальними природними умовами для проживання дичини. І полювання є одним з основних заходів, що забезпечують контроль над чисельністю мисливської фауни.

Праця мисливствознавців, єгерів Закарпаття завжди була і залишається в особливій шані. Мисливські угіддя розташовані в Закарпатті практично у кожного карпатського господарського лісового господарства.

Тому, не дивно, що саме з ініціативи начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги та за підтримки директорів лісових та лісомисливських господарств й обласної влади влаштували справжнє свято «День мисливця».

Свято розгорнулося в урочищі «Великий ліс» на околиці с.Шаланки – колись занедбаній місцевості, яку закарпатські лісівники протягом трьох місяців зробили ідеальним майданчиком для проведення масових заходів. Cеред почесних гостей були – голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, його заступник Йосип Борто, Голова Управління СБУ в Закарпатській області Олег Воєводін, начальник управління ДМС у Закарпатській області Ігор Михайлішин, мер міста Дебрецен др. Ласло Папп, очільник міста Ужгород Богдан Андріїв, депутати Закарпатської обласної ради, голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк та райради Віталій Любка, представники ЗМІ.

Під час урочистого відкриття керівники області нагородили грамотами та відзнаками найкращих працівників лісомисливської галузі, ветеранів та фахівців, які зробили великий особистий внесок у розвиток мисливської галузі регіону.

Свято зібрало мисливців зі всієї області, а також гостей з сусідніх областей та гостей з Німеччини, Чехії, Угорщини, Словаччини та Румунії. Зокрема, гість з Угорщини, представник клубу «Мисливців – мандрівників» др. Імре Гергелі зазначив, що рівень проведення свята дуже високий. «Такі фестивалі, у нас в Угорщині, у кожному районі, відбуваються щороку. Але ця традиція у нас вже існує 20 років. А у вас, на Закарпатті, це вперше. І мене приємно вразив рівень проведення цього свята!» – відзначив др. Імре.

Програма була насиченою: це і виставки мисливських собак і мисливської зброї. Імітація реву мисливських тварин, показ манків на козулю і дику качку, частування гостей свята стравами мисливської кухні. Були й змагання, де мисливці, жителі села Шаланки, і співробітники лісових і лісомисливських господарств продемонстрували свою завзятість, вправність і спритність у стрільбі з лука, впізнаванні звіра по хутру та сліду, а також ряд цікавих конкурсів для самих маленьких.

Настрій всім створювали танцювальний колектив «Бліц», музичний колектив «Гудацька тайстра», солісти – Володимир Боршош та Іванка Білак.

Свято на честь мисливців відбулося на Закарпатті вперше і організатори надіються, що воно стане традиційним.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар