Закарпатський режисер представить новий фільм про любов

червня 01 / 2017
Закарпатський режисер представить новий фільм про любов
Новий фільм В'ячеслава Бігуна «Як тебе не любити…» та ще низку стрічок режисера покажуть на ХХІ Міжнародному кінофестивалі фільмів, телевізійних і радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча». Про це повідомляють організатори кінофестивалю.
Стрічка «Як тебе не любити…» показує закоханого в природу активіста, який з друзями та учнями створює організацію, аби зберегти ореол корінної природи в столиці. Проте управління юстиції відмовляється її реєструвати. Починається юридична боротьба, яка кульмінує в Європейському суді. Стрічку підсилює авторська пісня народного барда Володимира Самайди «Київський вальс». Створена за матеріалами справи «Корецький та інші проти України», стрічка входить до серії фільмів режисера «Україна в Суді»
На фестивалі покажуть найкращі нові українські та зарубіжні роботи у кількох номінаціях і вручать нагороди. Фестиваль, який пройде 1-3 червня в Києві, відкрившись у четвер о 14:00 у «Синьому залі» Будинку кіно. Вхід вільний.
Нагадаємо, що в квітні фільми В'ячеслава Бігуна «Довженко. Український Гомер кіно», «Найближчі до Бога» та нова стрічка «Між пеклом і раєм» було відзначено найвищих відзнак у кількох номінаціях на ІІІ Бердичівському кінофестивалі ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко» та на IV Міжнародному фестивалі історичного кіно в Києві. Загалом стрічки закарпатського режисера, частина з яких представлена у вільному доступі, за останні роки витримали більше ста фестивальних і спеціальних показів у 29 країнах і удостоєні близько 30 нагород. Він визнаний найбільш продуктивним український кінорежисером за даними каталогів «Українські фільми», виданих Держкіно у 2015 та 2016 роках, та Міжнародної кінобази (IMDb). В’ячеслав Бігун неодноразово відзначався і за активну популяризацію українського кіно.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...