Тячівщина гостинно запрошує на районне свято "Весняний полонинський хід"

травня 04 / 2017
Тячівщина гостинно запрошує на районне свято "Весняний полонинський хід"
Традиційно 6 травня в селищі Дубове вже вчотирнадцяте проходитиме свято проводів на полонину "Весняний полонинський хід".Вважається, що саме з цього дня починається відлік нових трудових вівчарських буднів, тому багато наших родин вбачають у святі не просто звичні гуляння, а щось більше – рідне.

Свято розпочнеться о 12:00, де гучними трембітами зустрічатимуть гостей і вівчарів. На території місцевого стадіону розгорнеться насичена концертно-розважальна програма, відбудуться спортивні змагання, виставка робіт умільців району та майстер-класів із народних ремесел і, звісно ж, дегустація виробів вівчарства. На святі можна ознайомитися із старовинним вівчарським заняттям - доїнням овець, виготовленням сиру, вурди, скуштувати традиційних вівчарських страв, купити народних виробів, сувенірів, послухати закарпатських пісень та просто приємно і корисно відпочити.


Варто пам'ятати, що дрес-код свята - вишиванка.

- Тячівщина славиться оригінальністю і специфічними традиціями. Так як вівчарство є одним з основних промислів, а вівці - символом достатку для місцевих жителів, з покоління в покоління відзначаємо традиційне свято проводи отар овець на полонину на все літо. Запрошуємо усіх охочих побачити на власні очі та відчути традиції, які прокладені роками! - відзначив голова Тячівської РДА, Василь Дем’янчук.

Спеціальними гостями свята стане заслужений артист України, автор та виконавець власних пісень, щирий подолянин, творча і талановита молода людина, в доробку якої понад 70 авторських пісень Павло Доскоч.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...