В Ужгороді відбулась презентація книги «Коли приходить темрява»

квітня 28 / 2017
В Ужгороді відбулась презентація книги «Коли приходить темрява»


27 квітня в Закарпатській ОУНБ ім. Ф. Потушняка відбулася презентація гостросюжетного детективу «Коли приходить темрява» Ксенії Циганчук. Це дебютний роман молодої письменниці, з яким вона перемогла у номінації «Найкращий гостросюжетний детектив» на авторитетному літературному фестивалі «Коронація слова».

В Ужгороді Ксенія Циганчук шокувала гостей, які прийшли на презентацію, незвичною інсталяцією: посеред залу лежав «труп»людини – жертва маніяка з її роману. Це додало неабиякого інтересу до самої авторки та її книги. Модерувала захід бібліотекар відділу обслуговування Мар’яна Ничка.

Ксеня Циганчук – філолог, викладач іноземних мов, проживає у місті Рівне. Змалечку захоплювалася «жахливчиками» і мріяла написати свій. Сьогодні авторка – перспективна письменниця, яка захоплює читача, витримує інтригу та «лоскоче» нерви. У Ксені Циганчук вже готовий другий детектив, тому з нетерпінням чекаємо її в Ужгороді знову,інформує Мар’яна Ничка, бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.
Категорія : Культура
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...