У «Квітці Полонини» стартує конкурс-фестиваль мистецтв "Stankovych fest"

лютого 07 / 2017
У «Квітці Полонини» стартує конкурс-фестиваль мистецтв "Stankovych fest"

У четвер у с. Солочин на Свалявщині стартує перший Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Stankovych fest", покликаний відкрити нових зірок та виявити молоді таланти.
Учасники від 5-ти до 25-ти років змагатимуться три дні поспіль на фестивальних майданчиках у трьох номінаціях – музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. У конкурсах виступатимуть як індивідуальні виконавці та ансамблі, так і великі колективи. Серед родзинок конкурсу - номінація «юний композитор».
Оцінюватиме виступи журі, в складі якого відомі діячі культури світового рівня. Серед них – Віктор Теличко, Володимир Микита, Михайло Чембержі, Андрій Показ, Віктор Плоскіна. Головуватиме в журі композитор Євген Станкович.
Фестивальні майданчики розгорнуться на базі двох санаторіїв – «Квітка полонини» та «Поляна».
Відкриє фестиваль-конкурс концерт за участі членів журі 9 лютого у санаторії «Квітка Полонини». Початок об 11.00. В той же день розпочнуться конкурсні прослуховування.
Урочисте нагородження та гала-концерт переможців відбудеться 12 лютого о 15.00 в атріумі будівлі Закарпатської ОДА.

Журналістам, котрі бажають взяти участь у відкритті Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв, прохання звертатися до начальника відділу взаємодії зі ЗМІ Закарпатської ОДА Діни Михалик за телефоном: 050 109 92 27 -).
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...